Усунути запахи після ремонту

Як позбутися запаху нових меблів?  Як видалити неприємні запахи після ремонту?

Усунути запахи після ремонту (нових меблів) Київ

 

Ремонт квартири — як пожежа: викликає паніку, спустошує гаманець і залишає після себе масу неприємних «ароматів». І якщо з шпалерним клеєм впоратися просто, а новий ламінат пахне швидше приємно, то перспектива забарвлення і подальшого вивітрювання просто пригнічує.

Безсумнівно, за допомогою сучасних технологій сьогодні ремонт можна зробити швидко і легко, проте деякі хімічні речовини, які входять до складу фарби, не кращим чином відображаються на здоров’ї. Але що це за запахи? Що виділяють фарби, клей, нові матеріали? Перелічимо основні речовини якими пахнуть нові меблі та оздоблення.

  • Бензол: фарби, новий килим, нові штори і оббивка меблів.
  • Аміак: миючі засоби.
  • Хлороформ: фарби, новий килим, нові штори і оббивка меблів.
  • Формальдегід: тютюновий дим, фанера, шафи, меблі, ДСП, офісні перегородки, новий килим, нові штори, шпалери і т.д.
  • Трихлоретилен: фарба, клей, меблі та шпалери.
  • Тетрахлорметан: фарби, нові штори, новий килим і миючі засоби.

Всі ці речовини отруйні. Не вірите? Загляніть в енциклопедію. Або згадайте зі шкільних уроків безпеки життєдіяльності про токсикоманію: «Речовини, що містяться в клеях і фарбах, викликають руйнування мозку». Звичайно, ви не вдихаєте їх в такій концентрації як токсикомани, але ви ними дихайте кілька тижнів, місяців а іноді і років, поки перебуваєте в квартирі.

Як результат: головні болі, депресія, втома, скачки тиску і ще багато менш поширених симптомів вказують на систематичний вплив отруйних речовин. Чисте повітря, в ідеалі, це повітря без запахів. Абсолютна більшість синтетичних запахів небезпечні для здоров’я, навіть якщо їх не можна назвати неприємними.

⌘Врахуйте: прибрати запахи після ремонту потрібно перед тим, як ви заїдете в будинок. Пари фарби токсичні і здатні викликати запаморочення і навіть отруєння. Якщо вдома ще пахне фарбою, переїжджати сюди і, тим більше, перевозити дітей і домашніх тварин рано. Зачекайте. І обов’язково скористайтеся нашими послугами.⌘

Замовляйте послугу за номером  098-188-17-85

Нерідко косметичний ремонт ми робимо для того, щоб позбутися від запахів. Але не завжди запах вдається знищити або ізолювати. Іноді, після вивітрювання запаху фарби старий запах з’являється знову, і всі витрати і праці виявляються марними. Особливо вперті запахи не вдається зафарбувати водоемульсійною фарбою або заклеїти шпалерами. До числа таких стійких запахів відносяться: запах пожежі, трупний запах, запах кішки. Ці запахи потрібно видаляти до ремонту.

Як позбутися від запаху ремонту і токсичних виділень з поверхонь свіжої фарби і нових меблів?

Скористайтеся послугою для видалення запахів і дезінфекції.

Видалення запахів — це послуга, що дозволяє створити в будинку приємну атмосферу для проживання. Ми беремося за найскладніші випадки, завжди надаємо потрібний результат.

Всі роботи виконуються поетапно:

— визначаються причини появи запаху

— усувається джерело неприємного запаху

— видаляється залишковий запах

— проводиться ароматизація повітря

Телефонуйте, не зволікаючи! Вдихніть аромат свіжості!

098-188-17-85

Дезінфекція проводиться за допомогою спеціального приладу Озонатора. Озонатор генерує озон з повітря. Озон це аллотропна форма кисню. Його ще називають активованим киснем. Озон сильний окислювач. Він руйнує токсичні речовини до безпечних з’єднань, в основному до води і вуглекислого газу. Озон найсильніший дезінфектор, в 3000 разів сильніше за хлор. Озон нестабільний газ, він швидко розпадається до звичайного кисню. Озонування це екологічно чистий спосіб боротьби з неприємними запахами і токсичними речовинами. Озонатор за пару годин видалить більшість запахів, знешкодить токсичні речовини, знищить цвіль, віруси і бактерії.

 

Вартість послуги озонування приміщень:


до 30 м2 — 1200 грн.


від 30 м2 до 50 м2 — 1400грн.


від 50 м2 до 70 м2 — 1600грн.


від 70 м2 до 90 м2 — 1800грн.


від 90 м2 до 110 м2 — 2000грн.


більше 110 м2 — договірна.


Видалити запах в будинку після ремонту, навіть якщо ви вирішили пофарбувати тільки підвіконня або двері, вкрай складно. Втім, не все так жахливо, як здається.

Фахівці компанії Ozone Air зроблять все на найкращому рівні, і ви насолоджуючись новими окрасами вашого будинку,  зможете назавжди попрощатися з запахами після ремонту.