Очищення і дезінфекція предметів побуту і повсякденного вжитку

Очищення і дезінфекція предметів побуту і повсякденного вжитку

Всі ми звикли до чистоти і навколишнього порядку. Однак, не всі питання можна вирішити за допомогою звичайного прибирання або прання. Існує ряд проблем, коли необхідна спеціалізована допомога. Це стосується знищення запахів, бактерій, вірусів, а також дезінфекції.

Особливо часто з даними питаннями стикаються алергіки, астматики і батьки дітей, так як їм підходить не кожний хімічний засіб для боротьби з вірусами і запахами, особливо в період сезонних загострень різних захворювань. Бактерії, які осідають на наш одяг, на предмети нашого інтер’єру, постільна білизна і безліч предметів, що оточують нас, просто чекають свій зоряний час.

Найпростіший, ефективний і безпечний засіб боротьби з бактеріями, вірусами і неприємними запахами — це озонування.

Ми готові вирішити ваші проблеми! При обробці речей озоном не використовуються хімічні засоби, тому дана послуга підходить всім.  За допомогою озонування Ви можете видалити неприємні запахи і продезінфікувати такі предмети побуту і повсякденного вжитку, як:

Подушки, ковдри, пледи. Дані предмети частого використання вимагають періодичного догляду. Подушки, ковдри накопичують в собі пил, мікроби, а також неприємні запахи поту. Особливо гостро з цією проблемою знайомі люди, які страждають підвищеним потовиділенням або захворюваннями шкіри голови. У цих випадках подушки доводиться міняти набагато частіше, ніж можна було б. Ще одна група людей — алергіки і астматики, які не переносять пилу. Всім цим людям необхідна своєчасна допомога у вигляді озонування. Озон в короткий час видалить всі мікроби і віруси з Ваших подушок і ковдр. Вони будуть пахнути свіжістю, що зробить Ваш сон приємним і міцним.

Головні убори. Тут основним матеріалом, що потрапляють під нашу увагу, звичайно, є хутро. Дуже часто хутряні шапки виділяють неприємний запах. Це може бути пов’язано як з власником даного головного убору, так і з причинами, не залежними від нього. Наприклад, шапка може бути виконана з неякісного або погано виробленого хутра. Різні барвники також надають виробу своєрідні аромати. Якщо при попаданні вологи Ваша шапка починає виділяти неприємні запахи, Вам просто необхідно звернутися до нас. Озон не тільки видалить запах, але і продезінфікує Ваш улюблений головний убір.

Дитячі іграшки. Дуже часто з питанням чистки і дезінфекції стикаються турботливі й уважні батьки. Причиною тому є їх улюблені чада, які тягнуть до рота всі свої улюблені іграшки. Просте протирання вологою ганчіркою — не завжди вихід. Використання будь-яких хімічних засобів — небажано, а в деяких випадках навіть протипоказано. М’які іграшки — це особлива категорія, вони набагато швидше накопичують пил і бактерії, і вже через кілька днів є розсадником шкідливих вірусів, які можуть легко впливати на незміцнілий дитячий організм. І в даному випадку озонування допоможе Вам. Процедура абсолютно безпечна і гіпоалергенна. Вона підходить і для м’яких іграшок, і для іграшок, виконаних з будь-яких інших матеріалів. Батьки і діти залишаться задоволені!

Будиночки тварин. Крім маленьких дітей у багатьох з Вас є улюблені домашні тварини. Всі намагаються організувати побут своїх вихованців найкращим чином, купуючи їм будиночки, кошики з подушками і навіть одяг. Всі ці предмети дуже швидко накопичують запахи. Прання в даному випадку буде не зовсім доречне з двох причин. По-перше, не всі будиночки за розміром увійдуть в пральну машину. По-друге, після прання дуже складно очистити використовувані для цього предмети від шерсті. До того ж прання, на відміну від озонування, не вирішує проблеми наявності вірусів і шкідливих бактерій. Вибирайте нас, і Ваші вихованці будуть вдячні Вам за чисті і свіжі предмети їх побуту.

Також озонування допоможе очистити: дорожні сумки; валізи; дитячі автомобільні крісла; і безліч інших предметів.