Знищити запахи диму і гару

Знищити запахи диму і гару

Знищити запахи диму і гару. У побуті трапляється всяке. Залишили на плиті страву на пару секунд, вийшов з ладу блок живлення пральної машини, або ще гірше, сталася пожежа.

Пожежа в приватному будинку або квартирі залишає в кімнаті неприємний, шкідливий, гострий запах диму і печіння. Вона постійно «потрапляє» в поверхню стін, стель і покриттів, просочує меблеве оббивку, оздоблювальні матеріали, одяг і тканини. Для усунення наслідків пожежі існують різні методи складності виконання і ефективності результату, найскладнішим етапом є повне, а не часткове усунення неприємного запаху після пожежі. Деякі етапи можна виконати самостійно, але повністю усунути запах після пожежі під силу тільки професійним майстрам клінінгової компанії.

Знищити запахи диму і гару в квартирі

Суміш кіптяви, сажі і диму є небезпечні для здоров’я людини сполуки. Запах диму зберігається тривалий час, тому до вибору способів боротьби слід підходити уважно і відповідально. Протягом доби дим вивітрюється за допомогою звичайного провітрювання, потрібно лише відкрити вікна в квартирі. Дим повністю вивітриться, а неприємний запах вивітриться лише частково.

Щоб ефективно усунути запах пожежі, необхідно зробити певні дії. Після завершення гасіння відкритого джерела вогню необхідно максимально швидко відкрити всі вікна і двері, влаштувавши протяг. Дана міра ефективна на початковій стадії, оскільки запах гару буде менше вбиратися в побутові предмети, одяг, штори, предмети меблів. Свіже повітря принесе бажаний результат, якщо пожежа була невеликию і загасили в короткі терміни.

Повністю усунути запах гару в квартирі набагато складніше, навіть тижневе провітрювання не допоможе!

Продукти горіння надзвичайно токсичні і мають шкідливий вплив на здоров’я людини, усунення наслідків пожежі без захисних засобів може викликати отруєння організму людини. Телефонуйте прямо зараз, збережіть своє та здоров’я рідних!

Прибирання приміщення під ключ(після пожежі)

Для усунення запаху гару необхідно використовувати індивідуальні захисні засоби. Досвідчені майстри клінінгової компанії Ozone Air виконають повний перелік робіт по ефективному очищенню і дезінфекції житлового приміщення за допомогою спеціального обладнання, маючи всі захисні засоби, в декілька етапів:

  • проводиться діагностика об’єкту;
  • підбираються оптимальні засоби та прилади, що не роблять негативного впливу на екологічну обстановку житла;
  • проводиться ряд робіт по усуненню джерела неприємного запаху;
  • видаляється залишковий запах;
  • проводиться ароматизація повітря

Для розрахунку вартості послуги зв’яжіться з менеджерами компанії і найближчим часом ми безкоштовно здійснимо виїзд на об’єкт і зробимо розрахунок вартості послуг.

098-188-17-85

Ефективність боротьби безпосередньо залежить від правильного вибору методу з очищення приміщення, яке постраждало від пожежі. В арсеналі фахівців клінінгової компанії знаходиться спеціальне високотехнологічне обладнання, використовуються сучасні технології та застосовуються професійні чистящі-миючі засоби.

Усунення запаху гару за допомогою спеціального обладнання :

  • Озоногенератора. Озон має антибактеріальну дію, ліквідує токсичні і хімічні продукти горіння. Газ проникає всередину матеріалів, пошкоджених пожежею, включаючи важкодоступні місця. Повне знищення запаху відбувається в найкоротші терміни. При роботі апарату слід дотримуватися техніки безпеки.
  • Генератор сухого туману. Інноваційне обладнання нейтралізує, ліквідує, блокує поширення шкідливих запахів. Рідка речовина, що заливається в корпус апарату, перетворюється в безпечний для людини сухий туман. Мікрочастинки глибоко проникають всередину поверхні, швидко виштовхуючи джерело запаху гару. Після обробки всіх поверхонь і важкодоступних місць проводиться завершальний етап — провітрювання приміщення.

Досвідчені майстри клінінгової компанії вибирають оптимальний варіант очищення повітря в приміщенні в залежності від ситуації. Проведення якісної діагностики рівня забруднення приміщення, яке постраждало від пожежі, дозволить з високим ступенем ефективності застосувати сучасні методики для виконання послуг з очищення житла.

Запах гару після великої пожежі

Чим більше площа загоряння і тривалість часу його гасіння, тим серйозніші зусилля потрібні для ліквідації наслідків пожежі і завданого збитку. Вся обвугліла меблі, обгорілі предмети інтер’єру і пошкоджена вогнем одяг підлягають утилізації, оскільки економічно не вигідно їх відновлення. Внутрішній простір кожного приміщення в квартирі вимагає капітального ремонту. Зі стелі, стін, підлоги видаляються оздоблювальні матеріали, штукатурка, фарба. За допомогою шліфувальної машинки, скребачки знімається шар обштукатуреної або дерев’яної поверхні, в яку глибоко проникли частки кіптяви і гару, які і є джерелом неприємного запаху.

Сильна пожежа призводить до серйозних фінансових витрат. Доведеться купити нову або відреставрувати старі меблі, пофарбувати дверні блоки та віконні рами, наклеїти нові шпалери, укласти нове покриття для підлоги. Додаткові витрати на усунення запаху пожежі неминучі, оскільки жити в такому приміщенні некомфортно і небезпечно для здоров’я. Слід пам’ятати, що існують способи боротьби гаром, але набагато важливіше вжити заходів щодо зниження ризику виникнення пожежі в квартирі.

Як показала практика, жодне з побутових миючих засобів і народні методи не дають 100% -го результату на повне усунення запаху після пожежі. Доцільніше звернутися за допомогою до професіоналів в клінінгову компанію. Фахівці оперативно і якісно виконають комплекс заходів щодо усунення запаху пожежі та створення всередині приміщення безпечної атмосфери.