Дезінфекція приміщень (профілактика захворювань)

Дезінфекція приміщень в м. Київ

 

Дезінфекція приміщень. Під дезінфекцією розуміють комплекс заходів, спрямованих на створення безпечного для здоров’я людини середовища шляхом знищення шкідливих мікроорганізмів: бактерій, вірусів, спор цвілі. Обробка може здійснюватися в приміщеннях, на відкритих територіях, в водоймах.

Дезінфекція приміщень є дуже важливим і необхідним заходом, особливо в період загострення сезонних захворювань. Дитячі садки, школи, ясла, поліклініки, офіси та інші місця постійного перебування людей є накопичувачами вірусів і бактерій. Та й просто в родині, як тільки хтось один приносить в будинок застуду, під загрозою опиняються і всі інші члени сім’ї. У багатьох з нас вже увійшло в звичку щорічне щеплення. Ми пропонуємо ще один спосіб очищення квартири або будинку від вірусів і шкідливих бактерій — озонування.

Вартість послуги озонування (дезінфекції приміщень (профілактика захворювань)):


до 30 м2 — 800 грн.


від 30 м2 до 50 м2 — 1000грн.


від 50 м2 до 70 м2 — 1200грн.


від 70 м2 до 90 м2 — 1400грн.


від 90 м2 до 110 м2 — 1600грн.


більше 110 м2 — договірна.


Дезінфекція озоном — екологічно чистий і гіпоалергенний спосіб очищення приміщення. Озон не залишає слідів і запаху, після обробки не потрібно додаткове прибирання. При цьому доведено, що озонування допомагає знищити всі відомі віруси, бактерії і цвіль, включаючи сапрофітів (кліщів домашнього пилу). Цей факт особливо оцінять алергіки і астматики, які постійно стикаються з проблемою неможливості використання хімічних засобів.

На сьогоднішній день відомо близько півтори тисячі інфекційних захворювань. Незважаючи на досягнення сучасної медицини у кожного з нас є шанс зустрітися зі збудниками кору, коклюшу, різних видів грипу, СНІДу та багатьох інших не менш небезпечних недуг. При зараженні однієї людини перш за все в групі ризику виявляється сім’я.

Пам’ятайте, особиста гігієна і своєчасна дезінфекція здатні запобігти епідемії.

Дезінфекція приміщень

Дуже важливо знати шляхи поширення захворювань. Розповсюджувачами можуть бути комахи. Таргани, мурахи, жучки підкидають нам в їжу шкідливі бактерії, спори цвілі, яйця гельмінтів. При укусах клопів, кліщів, бліх збудники гепатиту В, туляремії, енцефаліту та інших небезпечних недуг можуть потрапляти прямо в кров. Якісна дезінфекція від клопів, тарганів і іншої живності вбереже від можливих проблем зі здоров’ям.

Деякі збудники здатні довгий час залишатися життєздатними поза організмом людини. Контактно-побутовий шлях зараження характерний для туберкульозу, корости, мікроспорії, деяких венеричних захворювань і т.д. Після ліквідації вогнища недуги обов’язково проведення завершальної дезінфекції. Професійні методи і засоби озонування дають 100% гарантію усунення небезпеки.

Наші системи очистки і дезінфекції мають ряд переваг, з якими вас ознайомлять наші фахівці.

Телефонуйте, та отримайте допомогу прямо зараз: 098-188-17-85

Підвищуючи безпеку житла варто приділити особливу увагу грибку і цвілі. Часто живуть на стінах приміщень з підвищеною вологістю мікроорганізми не тільки псують інтер’єр. Регулярне вдихання спор призводить до появи алергій і респіраторних захворювань. Вчені стверджують, що деякі види цвілі викликають ракові захворювання. У групі ризику діти і люди з ослабленим імунітетом.