Видалити запахи в салоні автомобіля

Видалити запахи в салоні автомобіля Київ

 

Видалити запахи в салоні автомобіля. Проблема неприємних запахів у вашому автомобілі зовсім не безневинна, як це може спочатку здатися. Шкідливі бактерії і мікроорганізми в першу чергу негативно впливають на органи дихання, завдаючи шкоди здоров’ю. Також неприємних запах псує хороше враження від поїздки водієві і пасажирам, ускладнює процес продажу авто і іноді навіть може послужити основною причиною відмови від угоди.

У нашому розпорядженні — новітні технології, сертифіковані матеріали і обладнання. Наша очистка салону забезпечить швидке і безслідне видалення будь-яких запахів у вашому авто.

Видалення запаху з гарантією результату за 2 години в день виклику в м.Києві за адресою:

 • Севастопольська площа
 • м. Петрівка
 • р-н Виноградарь 

Для замовлення послуги телефонуйте 098-188-17-85

Видалення запахів в автомобілях є складною і трудомісткою задачею, з якою може впоратися не кожен автосервіс. Часто навіть комплексна хімчистка не допомагає, і після того, як приємний аромат вивітрюється, запах знову помітно відчувається. Це викликано тим, що мікроорганізми, молекули і бактерії вбираються глибоко в обшивку, тому прибирання та хімчистка часто не в силах допомогти в повній мірі. Як позбутися від запаху в салоні автомобіля?

Фахівці компанії Ozone Air проводять ряд заходів по видаленню неприємного запаху в автомобілі.

 • Спочатку, щоб  видалити неприємний запах  необхідно видалити джерело, наприклад, пролите молоко, сліди переляку улюбленої кішки та інші. Ми робимо це за допомогою спеціальних хімічних засобів, що являється хімчисткою окремих елементів. Наносимо на забруднені поверхні, повністю нейтралізуючи запахи.
 • Якщо всі видимі забруднення видалені, в дію вступає видалення неприємного запаху на молекулярному рівні за допомогою 2 методів:
 • Озонування
 • Технології Сухий туман

Як відбувається озонування автомобіля?

Озоногенератор промислових масштабів виробляє визначену кількість озону, що за допомогою потужного вентилятора подається в салон автомобіля і розподіляється по всьому його об’єму.

Процедура триває 10-45 хв. в залежності від ступеня забруднення.

Вартість послуги озонування — 500 грн.

Озонування виявиться корисним і в тому випадку, коли неприємні запахи в машині відсутні, але є відчуття «несвіжості». Тоді озон просто незамінний, тому що він проникає всюди і ефективно вступає в дію з мікроорганізмами і джерелами запахів у всьому салоні, нейтралізуючи їх.   

При озонуванні усувається запах застояного кондиціонера, так як озон вбиває всі бактерії, які  викликають запах і дезінфікує (знезаражує) всі елементи автомобіля,в тому числі і радіатор кондиціонера, котрий являє собою розсадник для бактерій і вірусів, якими Ви дихаєте.

Технологія Сухий туман

Технологія усунення неприємного запаху «сухий туман» — це унікальна пропозиція на ринку послуг. Дана технологія дозволяє видалити неприємний запах і освіжити салон авто на тривалий період часу.

Вартість послуги сухий туман — 400 грн.

«Сухий туман» являє собою абсолютно нешкідливий дим, який дозволяє назавжди знищити всі неприємні запахи, що вже встигли вбратися в важкодоступні місця, виведення яких неможливо без розбирання салону автомобіля.

Технологія знищення запаху «сухий туман» залишає після себе тільки свіжість і елегантний аромат

Перевага усунення запаху за технологією «сухий туман»:

 • тривалість обробки салону 30-45 хвилин (в залежності від розміру транспортного засобу);
 • «Сухий туман» здатний проникнути в усі щілини, шви, важкодоступні місця, куди фізично неможливо дістатися за допомогою миючих або інших засобів;
 • в порівнянні з китайськими «ялинками», «сухий туман» дозволяє не локально замаскувати запах в салоні, а усунути неприємний запах;
 • має рівномірний запах по всьому салону, а не тільки під носом у водія;
 • в порівнянні з простими ароматами, запах в салоні буде радувати вас протягом 1-2 місяців, і навіть коли він остаточно вивітриться, то запах свіжості все одно залишиться;
 • усуває запах в салоні в декілька разів швидше і ефективніше, ніж в хімчистках;
 • в порівнянні з хімчисткою після виведення проблемного запаху не залишається запаху хімічних речовин;
 • знищує сигаретний запах в авто.

Увага! Для досягнення кращого результату, рекомендується поєднання двох методів озонування + технологія сухий туман!

Вартість комплексу озонування + сухий туман — 700 грн.

Не зволікайте з запахом, телефонуйте вже зараз!

098-188-17-85