Видалення грибку та плісняви + повна дезінфекція приміщення

Видалення грибку та плісняви

Видалення грибку та плісняви. Цвіль — це звичайний грибок, який можна знайти всередині і зовні, майже всюди, круглий рік. Цвіль найкраще росте в теплому, вологому середовищі і розмножується у вигляді мікроскопічних спор. Вона подорожує по повітрю, прикріплена до конструкцій, таких як гіпсокартон, підлоги та інші матеріали в будинку. Цвіль в будинку може швидко розмножуватися в місцях підвищеної вологості.

Якщо ви бачите або відчуваєте запах цвілі, існує потенційний ризик для здоров’я, тому не варто зволікати. ​​Слід найняти професійну компанію по знешкодженню цвілі, таку як Ozone Air, для повного її очищення і видалення.

Телефонуйте за номером 098-188-17-85

Видалення грибку та плісняви

Ми використовуємо сучасне обладнання та новітню технологію озонування приміщень, які ефективно діють не тільки на вегетативні форми грибів, а й на їх спори, що знаходяться в повітрі.
Наші спеціалісти виконують комплексні роботи з видалення цвілі і грибка і поверхневої обробки спеціальними сполуками, що запобігають рецидиву цвілі, грибків. Руйнування цвілі працює в будь-який час року і здійснюється в будь-якому об’ємі. Вартість робіт залежить від багатьох чинників, тому Ціна договірна, визначається  окремо по телефону, або при огляді об’єкту.

Ми виконуємо наступний ряд робіт:

 Розрахуємо точну ціну видалення цвілі вже по телефону. Можливий варіант послуги «Виїзд фахівця».
 Приїджаємо вчасно, в назначений день та час.
 Виявимо причини появи і шляхи поширення плісняви, для чого фахівець компанії проведе необхідні дослідження із застосуванням спеціальних прийомів і інструментів.
 Безпосередня дезінфекція майстром, з використанням необхідних інструментів, його знань і досвіду. Вплив на основні зони зараження, а також можливі площі поширення знищить вже наявну і запобіжить потенційному розповсюдженню.
 Наносимо спеціальний розчин на зону ураження, вже через 20-30 хв. пліснява повністю зникає.
 Ставмо спеціальний прилад для видалення спорів грибка, на молекулярному рівні.


Ціна на послугу «Видалення грибку та плісняви + повна дезінфекція приміщення»


до 30 м2 — 800 грн. + 100грн.(за 1м2 площі ураження)


від 30 м2 до 50 м2 — 1000грн. + 100грн.(за 1м2 площі ураження)


від 50 м2 до 70 м2 — 1200грн. + 100грн.(за 1м2 площі ураження)


від 70 м2 до 90 м2 — 1400грн. + 100грн.(за 1м2 площі ураження)


від 90 м2 до 110 м2 — 1600грн. + 100грн.(за 1м2 площі ураження)


більше 110 м2 — договірна.


Що знадобиться від вас?
Трохи терпіння і від 1 до 3 годин вільного часу, поки ми будемо видаляти цвіль.

Наші переваги

⦁ Шліфувати і знімати фарбу, штукатурку, шпаклівку не потрібно!
⦁ Знищуємо грибок і плісняву без сліду аж до місця її виникнення.
⦁ Видаляється чорний наліт, плями і точки на перших хвилинах обробки.
⦁ Дизфінфекція та повне знищення спорів на молекулярному рівні.
⦁ Через 1 годину після обробки можна користуватися приміщенням.
⦁ Після нашої обробки прибирання не потрібно.
⦁ Використовуємо сертифіковані і безпечні для людей і тварин засоби та обладнання.


Послуга “Виїзд фахівця”

Ми відвідаємо ваш будинок і дослідимо першопричину проблеми, щоб ми її могли виправити назавжди, а не просто «розпилювати і протирати». Ми робимо рекомендації щодо того, як вирішувати такі питання, як висока відносна вологість, що часто є причиною ураження цвілі та грибка. Наш фахівець на місці зможе оцінити ситуацію, та визначити фіксовану ціну.

Наше сучасне обладнання, кваліфіковані фахівці та високоефективні продукти для знищення цвілі гарантують Вам здорову та безпечну внутрішню обстановку.
Тому не зволікайте, телефонуйте вже зараз 098-188-17-85!


Чорно-зелені розводи або плями цвілі на стінах та стелі не найкраща прикраса будинку. Але навіть якщо не розглядати це явище з естетичної точки зору, цвіль становить небезпеку для здоров’я людей.

Цвіль може завдати великої шкоди організму людини! При постійному контакті з цвіллю, вона потрапляє в бронхи, легені, слизову оболонку носа, викликаючи тим самим алергічну реакцію, астму та інші захворювання. Ознаками грибкової цвілі, як правило, є чорні або зелені плями на стінах і стелях приміщення. Якщо ви виявили ознаки появи цвілі в приміщенні, рекомендуємо Вам негайно звернутися до фахівців, тому що кожна втрачена хвилина може призвести до негативних наслідків. В наш час це  досить часте явище в багатьох квартирах та робочих місцях.

Як боротися з цвіллю? Позбутися від вже виниклої цвілі «народними» методами практично неможливо. Ви можете намагатися мити, зішкрібати, зафарбовувати настирливі чорні плями, але ефект від цього буде недовгим … Ви видалите лише видимі колонії цвілевих грибів, але їх глибоко сидячі спори недоступні і незабаром вони виростуть і зруйнують всі нанесені на них покриття, тому роботи по знищенню грибкових утворень вимагають втручання кваліфікованих фахівців.

Сучасні методи обробки приміщень озоном. Новітнє ефективне обладнання, яке ми використовуємо в роботі, абсолютно безпечне для людей і тварин, і ніяк не впливає на зовнішній вигляд оброблюваних поверхонь.

Процедура видалення цвілі або грибкових утворень не потребує від вас особливих підготовчих заходів, а після її проведення Вас не турбуватиме неприємний запах. Час обробка приміщення може зайняти від 30 хвилин до декількох годин (залежить від типу обробки і глибини зараження).

Замовляйте послугу видалення грибку та плісняви у Вашому приміщенні вже зараз.

Видалення грибку та плісняви. Фахівцями компанії «OzoneAir», проводиться ряд заходів, щодо знищення цвілі і видалення грибкових утворень в житлових і нежитлових приміщеннях. Ми використовуємо сучасне обладнання та новітню технологію озонування приміщень, які ефективно діють не тільки на вегетативні форми грибів, а й на їх спори, що знаходяться в повітрі.